PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány Schmidt

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Leží v klidné části, dobře dostupné autem. V historickém centru Svobody nad Úpou se nachází restaurace, bowling, půjčovna lyží, kol a koloběžek a obchod potravinami. Zástavka skibusu 200m na lyžařské areály Duncan (1km) a skiresort Černá hora (2km) je na náměstí.
Vybavení a služby
Ubytování v penzionu. Apartmány Schmidt nabízí ubytování pro 4 až 28 osob ve 4 apartmánech. Každý apartmán má 2 x pokoj, kuchyň, jídelna, koupelna a WC. Apartmány pro 8 osob mají 2x WC. • Apartmán 1: 1.pokoj 2 osoby, 2.pokoj 4 osoby, vlastní kuchyň, WC a koupelna. TV v jídelně. • Apartmán 2: 1.pokoj 2 osoby, 2.pokoj 4 osoby, vlastní kuchyň, WC a koupelna. TV v jídelně. • Apartmán 3: 2 pokoje, každý pokoj s TV pro 4 osoby (nejlépe rodina s dětmi). Apartmán má vlastní koupelnu, kuchyň a 2x WC. • Apartmán 4: 2 pokoje, každý pokoj s TV pro 4 osoby (nejlépe rodina s dětmi). Apartmán má vlastní koupelnu, kuchyň, jídelna a 2x WC.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě lyžařský areál Duncan ve Svobodě nad Úpou 1km (součást Skiresortu Černá hora) a areálu Černá hora v Janských Lázních 2km. Areály mají sjezdovky s nočním lyžováním, umělé zasněžování. Běžecké trasy v okolí. Půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení 150m, kancelář lyžařské školy 150m. Další lyžařské areály do 12km – Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Malá Úpa, Mladé Buky. Zastávka skibusu zdarma do areálů (Svoboda n.Ú., Janské Lázně, Velká Úpa, Pec pod Sněžkou) ca 150m. Bowling bar, sauna s whirpoolem v centru Svobody nad Úpou. V létě přírodní koupaliště v Mladých Bukách 4km, aquapark v Trutnově 12km s vyhřívaným plaveckým bazénem, tobogánem, skluzavkou, plážový volejbal, dětský bazén. Turistika a cykloturistika v okolí. Zastávka cykloturistické autobusové linky ca 500m. Půjčovna kol a koloběžek 150m. Krytý lázeňský bazén v Janských Lázních (omezená otevírací doba) 3km, Trutnov 12km. Výlety po okolí – Pietteho naučná stezka, Sněžka, Černá hora – rašeliniště, rozhledna, Špindlerův Mlýn – pramen Labe. Místa v okolí Trutnov, Vrchlabí (vyhlídkové lety, Krkonošské muzeum), Adršpašsko - teplické skály, ZOO Safari ve Dvoře Králové, zámek Náchod, Nové Město nad Metují, Kuks. Pro rodiny s dětmi doporučujeme navštívit stránky www.skocarkemnahory.cz kde najdete pár typů na výlety v okolí.